Fitness w klubie SUKCES

Zajęcia prowadzone przez instruktorów znakomicie przygotowanych fizycznie i merytorycznie!!!

Zajęcia odbywają się w przestrzennej sali mającej ponad 75m2 powierzchni co gwarantuje komfort i profesjonalizm podczas ćwiczeń. Fitness u nas to gwarancja dobrego wyboru, potwierdzonego konsultacjami indywidualnymi dla każdego klienta.

Grafik zajęć z Fitnessu

Na chwilę obecną zajęcia są zawieszone do odwołania.

Cennik

  • wstęp jednorazowy -15 zł. od osoby
  • karnet miesięczny dla jednej osoby obejmujący 2 zajęcia tygodniowo – 75 zł.
  • karnet miesięczny siłownia + fitness – 120 zł

Trenuj razem z nami

Trening funkcjonalny
Jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami. Dynamiczne ćwiczenia wielostawowe, znacznie lepiej angażują grupy mięśni oraz kształtują wydolność.

Trening obwodowy
Najważniejsze jest to, że angażujemy do pracy wszystkie podstawowe partie mięśniowe: klatka, plecy, barki, biceps, triceps, brzuch, nogi. Ćwiczenia staramy się wykonywać jedno po drugim, robiąc jak najkrótsze przerwy pomiędzy nimi. Chwilą przerwy jest zmiana i przejście do następnego ćwiczenia.

Intensywny Trening Interwałowy – HIIT
HIIT to skrót od High Intensity Interval Training – trening interwałowy o wysokiej intensywności – jest to coraz bardziej popularna forma strategii treningu fizycznego polegająca na mieszaniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku.

Stretching
Zestaw ćwiczeń wykonywanych na każdych zajęciach. Celem jest nie tylko rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni, ale także poprawienie ukrwienia i rozruszania układu motorycznego. Pomoże to nam uniknąć urazom, zminimalizować ból mięśni a w konsekwencji zwiększyć wydolność przy wysiłku fizycznym oraz zwiększyć zakres ruchomości.